Inauguracja rundy wiosennej

Już jutro nasi seniorzy zainaugurują rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Wiślacy zmierzą się na wyjeździe z Czarnymi Lniano.

Spotkanie z Lnianem będzie dla naszych zawodników nie tylko pierwszym meczem wiosny, ale także pierwszym pojedynkiem batalii o awans. Piłkarze z Lniana z sześcioma punktami zajmują aktualnie dziewiąte miejsce w lidze. Do tej pory wygrali dwa spotkania oraz osiem przegrali. Co ciekawe Czarni o wiele lepiej radzili sobie na wyjazdach niż na własnym stadionie. U siebie przegrali wszystkie pięć spotkań które rozegrali. Nasz zespół ostatni raz w Lnianie gościł w maju 2018 roku (klasa B, sezon 2017/2018). Wówczas w spotkaniu wygrał zespół Czarnych 4-1 (0-1). Wiślacy do Lniana pojadą w bojowym nastawieniu i z należytym szacunkiem do rywala. Celem będą trzy punkty oraz rehabilitacja za porażkę u nich w zeszłym sezonie. Wszystkich kibiców zapraszamy wspierania naszej drużyny!

12. kolejka B - klasy:
Czarni Lniano – LZS Wisła Gruczno: 6.04.2019 (sobota), godzina: 16:00,
Lniano, stadion przy ulicy Sportowej.